Wykreowanie niebanalnej atmosfery miejsca nie należy do łatwych zadań. Projektanci znanych i lubianych kawiarni dobrze wiedzą, że obok ogólnej koncepcji i stylu liczy się głównie wygoda podczas sączenia gorącej, aromatycznej kawy. Niezwykle ważne są więc stylowe, komfortowe krzesła i stoliki, wokół których koncentruje się kawiarniane życie.

Kolorowe krzesła są obecnie jednym z powszechnie spotykanych rozwiązań w zakresie aranżacji różnych lokali, nie tylko kawiarni, ale też pubów, restauracji i klubów. Odważna kolorystyka ożywia wnętrze, buduje w nim dynamikę. Nie od dziś wiadomo, że kolor ma ogromny wpływ na samopoczucie – warto o tym pamiętać, wybierając krzesła do lokalu.

Odważne zestawienia barw ciągle w cenie

Mieszanie barw i różne kolory krzeseł są zawsze niebanalnym pomysłem i sprawdzą się zarówno w tradycyjnych europejskich kawiarenkach, jak i miejscach stylizowanych na egzotyczne lub etniczne. Moda na eklektyzm trwa w najlepsze, a element zaskoczenia w postaci różnobarwnych siedzisk może mile zaskoczyć twoich gości.

Kolorowe krzesła mogą być wykonane z litego, malowanego drewna, mogą też być metalowe, z tworzywa sztucznego lub tapicerowane różnobarwną tkaniną. Nieszablonowym pomysłem jest też zastosowanie krzesła zdobionego kilkoma kolorami na zasadzie przejść tonalnych albo wyrazistych kontrastów. Przy aranżacji pamiętajmy, by tworzyły one spójną całość z pozostałymi elementami wyposażenia oraz kolorystyką ścian.

Wybierz niebanalne meble na krzesla.pl.

Krzesla.pl to nowoczesna platforma zakupowa, gdzie możesz wybrać siedziska dopasowane do twojej koncepcji i potrzeb. Z nami stworzysz nietuzinkowe, wyjątkowe wnętrze, które oczaruje gości. Dzięki ogólnodostępnej wyszukiwarce możesz porównać poszczególne modele według ceny, marki, materiału oraz innych, istotnych dla ciebie parametrów.

Najnowsze trendy światowego meblarstwa są tu na wyciągnięcie dłoni. Możesz tu kupić ponadczasowe, designerskie krzesła do kawiarni, które mimo znacznej eksploatacji posłużą przez wiele lat.