Wykorzystaj w pełni potencjał łazienki

W przypadku łazienek rozmiar to nie wszystko. Wybór opcji, które sprawiają, że pokój wydaje się jaśniejszy i większy a także armatury, które mają wiele zastosowań, mogą mieć ogromny wpływ na to, jak funkcjonuje każda łazienka.
Dzięki sprytnemu planowaniu i sprytnym decyzjom projektowym małe łazienki z pomysłem staną się nie wrogiem lecz polem do popisu
Przeprowadzimy Cię przez proces doboru armatury, która będzie pasować nawet do najmniejszej łazienki i przedstawimy niektóre z naszych innowacyjnych produktów oszczędzających miejsce.

Umywalki

Umywalki są centralnym elementem łazienki, a gdy przestrzeń jest ograniczona, istnieją dwa sposoby, dzięki którym umywalka może odegrać rolę w powiększeniu łazienki.
Umywalki naścienne nie mają tradycyjnego cokołu, co pozwala zwolnić miejsce na podłodze i nadać pomieszczeniu bardziej opływowy wygląd.
W zależności od dostępnej przestrzeni możesz wybrać pływającą umywalkę, która stoi przy dowolnej płaskiej ścianie lub umywalkę narożną, która jest przytulnie umieszczona w często marnowanej przestrzeni.

Stylowe chromowane elementy i armatura pod umywalką oznaczają, że te eleganckie modele nie wymagają kompromisów w kwestii stylu.
Alternatywnie, wybierz maksymalne wykorzystanie powierzchni umywalki, włączając schowek pod spodem.
Szafki podumywalkowe przeszły w ostatnich latach przemianę i odrodzenie popularności. Nowe kompaktowe modele oznaczają, że można teraz znaleźć próżności pasujące do prawie każdej przestrzeni, zarówno we współczesnym, jak i bardziej tradycyjnym stylu.

Toalety

Wiele sztuczek, których możesz użyć z umywalką, aby zyskać miejsce, można zastosować w toaletach. Wybór modelu naściennego da złudzenie, że Twój pokój jest większy – i sprawi, że sprzątanie będzie dziecinnie proste.

Niezależnie od wybranej opcji, nie zapomnij zwrócić bacznej uwagi na wymiary produktów, których planujesz użyć. Rozmiar spłuczki i muszli może się znacznie różnić w zależności od modelu, co może być pomocne, jeśli chcesz rozwiązać konkretny problem.
Nie zapomnij też o desce sedesowej. Wybierz siedzisko w kolorze białym lub neutralnym, które komponuje się z wyposażeniem w pomieszczeniu. W ten sposób Twoje oko nie będzie przyciągane do tej części pomieszczenia, gdy tylko wejdziesz.

Wanny

Znalezienie miejsca na wannę może być trudne na niewielkiej przestrzeni, ale na szczęście istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o tę rodzinną podstawę.

Wanny proste są przyjazne dla małych przestrzeni i są dostępne w różnych długościach, aby najlepiej pasowały do Twojego pomieszczenia. Maksymalnie wykorzystaj powierzchnię zajmowaną przez wannę, wykorzystując ją do ukrytego przechowywania. Boczne i końcowe panele do przechowywania przy wannie sprytnie wykorzystują zmarnowaną przestrzeń i są idealnym miejscem do przechowywania zabawek kąpielowych i szamponu poza zasięgiem wzroku, ale wygodnie pod ręką.
Jeśli zastanawiasz się nad zamontowaniem prysznica i wanny, połączenie ich w typie wanny to łatwy sposób na zaoszczędzenie miejsca.